Vyřízení turistických víz online

Jedná se o nejrychlejší způsob vyřízení turistického víza do Austrálie. Pro úspěšné vyřízení stačí vyplnit požadované údaje a AustraliaOnline se postará o zajištění správného druhu turistického víza pro cestu do Austrálie. AustraliaOnline nabízí garanci zajištění. Vaši žádost zpracovávají zkušení konzultanti, kteří vyřídili v minulosti tisíce víz. V případě jakýchkoliv nejasností vás před zasláním údajů australským úřadům zkontaktujeme a domluvíme se na dalším postupu. Umíme tak předejít případným komplikacím. Prvožadatelům garantujeme vyřízení víza do 72 hodin. Veškeré rozhraní je v češtině. Po vydání víza vám zašleme podrobné vysvětlivky a podmínky vašeho víza. Náš systém vám pomáhá i do budoucnosti, protože umožnuje, abyste se vrátili se k předchozím žádostem. Nemusíte tak znovu vyplňovat všechny údaje.

Chci vyřídit turistická víza

 • Garance vyřízení turistického víza do 72 hodin *
 • Záruka profesionálního poradenství
 • Poplatek platíte jen v případě úspěšně vydaného víza *
 • Poskytnutí asistence během pobytu v Austrálii
 • Zvýhodněné ceny letenek
 • Moderní online systém v češtině

Podání žádosti bez rizika

Při vyřízení turistického víza přes naše webové rozhraní nic neriskujete! Poplatek spojený s vyřízením víz a platbou australské ambasádě zaplatíte pouze tehdy, pokud bude vaše žádost úspěšně vyřízena a to nejpozději do 3 pracovních dnů. V opačném případě je podání žádosti pro vás zcela zdarma!*

* platí pro prvožadatele co jsou mimo území Austrálie

Chci vyřídit turistická víza

  AnoNe

  AnoNe


  Proč žádat s námi?

  Výhody online vyřízení žádosti

  AustraliaOnline nabízí praktické webové rozhraní pro rychlé vyřízení všech typů turistických víz do Austrálie. Vyplnit žádost můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vaší žádosti se budeme zabývat do 24 hodin, zpravidla však v den podání.

  Vaše údaje jsou pečlivě kontrolovány našimi profesionálními konzultanty, kteří vás v případě rozporů nebo nedostatků budou kontaktovat. Mnoho žadatelů se mylně domnívá, že víza jsou nároková a že stačí vyplnit požadované údaje. Faktem je, že úspěšnost závisí právě na tom, jaké informace jsou poskytovány. Také platí, že čím častěji o jakýkoliv druh víza žádáte, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že vaše žádost nebude úspěšná.

  Narozdíl od běžných cestovních nebo studentských agentur využíváme znalostí našich migračních poradců a tím vám můžeme zajistit kvalitní poradenství. Vámi poskytnuté informace vyhodnocujeme a v případě potřeby vás budeme kontaktovat, abychom předešli potížím při vyřízení.

  Udržujeme historii předchozích žádostí, které mezi sebou porovnáváme, abychom zajistili informační konzistenci, která je pro účely kladného posouzení velmi důležitá.

  Našim klientům nabízíme asistenci v průběhu cestování po Austrálii. V případě zajištění letenek naším prostřednictvím nabídneme výhodnější tarify.

  O výsledku budete informováni emailem. S vízem vám poskytneme i další předodletové informace a podrobné vysvětlení k platnosti vašich víz. Po úspěšném vydání bude vízum a korespondující číslo cestovního pasu zaznamenáno v systému australské ambasády. Víza se již do pasu nevylepují (LABEL FREE).

  Výhody online vyřízení žádosti

  Díky našim mnoholetým zkušenostem v této oblasti poskytujeme záruku vyřízení turistických víz tzv. „bez rizika“. To znamená, že poplatek spojený s touto službou zaplatíte pouze v případě úspěšného zajištění víz. Pokud by žádost podaná našim prostřednictvím nebyla úspěšná, nebudeme účtovat žádný poplatek (tato garance platí pro e-visitor (s651) a pro prvožadatele co jsou mimo území Austrálie).

  Cestování s dětmi, které jsou uvedeny v pasu rodiče

  Všichni cestující musí mít své vlastní vízum, a to i tam, kde je více než jedna osoba uvedena v cestovním pasu. Pokud máte děti zahrnuty ve vaším cestovním dokladu, nemohou být zahrnuty ve vaší žádosti o víza a jsou povinni zažádat o své vlastní vízum, na základě údajů, uvedených v pasu rodiče.

  Zjednodušení opakovaných žádostí

  Po vyplnění první žádosti o turistická víza, obdržíte emailem kód vaší žádosti. Jednoduchým odkazem nebo zadáním tohoto kódu se můžete kdykoliv vrátit k rozpracované žádosti, popřípadě ji znovu podat a to bez nutnosti vyplňovat vaše údaje znovu. Díky tomu ušetříte hodně času a můžete zkontrolovat, jaké údaje jste uvedli.

  Servis pro neúspěšné žadatele

  Pokud jste byli se žádostí o vyřízení turistických víz neúspěšní, AustraliaOnline poskytuje servis migračních poradců, kteří mohou důvody vašeho zamítnutí analyzovat a navrhnout řešení. V takovém případě mohou být poplatky spojené s vyřízením nové žádosti vyšší než v případě prvožadatelů. Pro konkrétní informace kontaktujte nejbližší kancelář AustraliaOnline.

  Poplatek za vyřízení víza

  Turistická eVisitor víza (s 651)

  • 1200 Kč – splatné před podáním žádosti o víza.

  Obchodní eVisitor víza (s 651)

  • 1200 Kč – splatné před podáním žádosti o víza.

  Způsoby úhrady poplatku

  • Převodem na účet v České Republice, na Slovensko nebo v Austrálii
  • Platební kartou – při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa, které umožňují bezpečné platby kartou na internetu.
  • V hotovosti v kanceláři AustraliaOnline

  Turistická klasická víza (s 600) „podané mimo území Austrálie“

  • 6 590 Kč – hradí se předem (zahrnuje poplatek austrálskemu úřadu 190 AUD).

  Turistická klasická víza (s 600) „podané na území Austrálie“

  • 9 990 Kč – hradí se předem.

  Co je u nás nového?

  Rodinná škola v srdci Gold Coast

  Škola, která ti pomůže se cítit jako doma, přestože se budeš nacházet na druhé straně světa. Představujeme ti Inforum Education,… Více

  Uč se angličtinu poblíž australské pláže. Využij zápisné zdarma

  Jen si to představ. Učíš se angličtinu v mezinárodním prostředí na těch nejkrásnějších místech, na druhém konci světa, v Austrálii…. Více

  AustraliaOnline slaví 30 let a lyžovačka v Austrálii

  AustraliaOnline slaví 30 let! Už víc než čtvrt století agentura plní sny o životě v Austrálii. Za celou dobu využilo… Více

  Lucka o Austrálii: Neúspěch je pouze příležitost začít znovu

  Nebudu první ani poslední, pro koho byla Austrálie snem … Ten sen byl pochovat si koalu, což jinde, než v… Více

  Kontakty

  Domluv si konzultaci

  Romana Procházková

  +420 733 123 999 info@australiaonline.cz

  Australiaonline v Praze lze kontaktovat i přes:  Více kontaktů

  Adresa:

  Opletalova 23, 4. patro,
  110 00 Praha 1

  Otevírací doba:

  Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

  Volejte: + 420 733 123 999


  +420 211 221 501 info@australiaonline.cz

  Australiaonline v Brně lze kontaktovat i přes:  Více kontaktů

  Adresa:

  Rašínova 103/2
  602 00 Brno

  Otevírací doba:

  Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

  Volejte: + 420 211 221 501

  Kamil Glinský

  +421 918 570 900 kamil@australiaonline.sk

  Australiaonline v Bratislavě lze kontaktovat i přes:

  Australiaonline Bratislava
  Více kontaktů

  Adresa:

  Gunduličova 4
  811 05 Bratislava

  Adresa:

  Suite 301, Level 3, 39 Liverpool St. Sydney
  NSW, 2000, Austrálie

  Otevírací doba:

  PONDĚLÍ09.00 až 17.00
  ÚTERÝ09.00 až 17.00
  STŘEDA09.00 až 17.00
  ČTVRTEK09.00 až 17.00
  PÁTEK09.00 až 17.00