Turistická víza

Datum: Sobota 28. 9. 2019
Jméno: Marie Jandova
Pocházím: Brno
Nyní žiji: Melbourne
Vase cestovni a vizove sluzby do Australie jsou na vysoke urovni, rada je skoro kazdy rok vyuzivam pro jejich spolehlivost a pohotovost a srdecne Vam vsem za ne dekuji. Pokracujte v dobre praci i nadale...keep up the good work !

Velmi dobrá zkušenost!

Datum: Pátek 13. 9. 2019
Jméno: Tereza Šabacká
Pocházím: Brno
Nyní žiji: Gold Coast
Velmi děkuji AustraliaOnline za pomoc s vízem, letenkou a následně i se spoustou dalších věcí. Mé díky patří hlavně Pavlíně Černé, která mi v průběhu mého pobytu, když jsem změnila plány, sehnala školu i ubytování. Kontrétně jsem chodila do školy Inforum Education v Gold Coast, se kterou jsem byla velmi spokojená. Agenturu mohu jen doporučit a určitě se na ni obrátím znovu!

Rychlý a osobitý přístup

Datum: Pátek 2. 8. 2019
Jméno: Ondřej Horák, W&H
Pocházím: Praha
Nyní žiji: Teprve vycestuji
Ahoj všichni, kdo se chystáte s AustraliaOnline vycestovat na druhý konec světa. Chtěl bych se podělit o zkušenost s touto agenturou, která mi tuhle cestu umožnila. Konkrétně bych chtěl poděkovat Markétě Kumstátové, která za nás vyřešila všechno ohledně víza a měla s námi velkou trpělivost :). S Markétou se dobře komunikovalo a byla vždycky ihned nápomocná. Takže děkuji za vše a teď hurá do Austrálie! :)

Studentská víza

Datum: Úterý 16. 7. 2019
Jméno: Ctirad Jarma, Sydney, General English
Pocházím: Olomouc
Nyní žiji: Nežiji
Dnes mi bylo potvrzené studentské vízum do Sydney, a musím říct že to byla neskutečná rychlost. Vyřízení veškerých dokumentů bylo pro mě občas docela náročné, ale se skvělou Markétou Kumstátovou, která vždy profesionálně dokázala pomoci, a zodpovědět veškeré mé dotazy jsem to nakonec zvládl s úsměvem. Teď už se jen těším na nové zážitky. Děkuji

e-visitor víza Austrálie

Datum: Úterý 16. 7. 2019
Jméno: Dominik Hynek
Pocházím: Jeseník
Nyní žiji: Sydney
Chtěl bych se podělit o zkušenost kterou kterou jsme si v nedávné době s mou snoubenkou prošli. Ukončovali jsme WHS víza na Novém Zélandu a letěli na dva týdny do Sydney v Austrálii, až na letišti jsme zjistili, že jsme měli o visitor víza žádat předem. Zažádali jsme tedy hned na letišti, já víza dostal okamžitě, ale partnerka ne. Museli jsme proto přebookovat let a čekali jsme. U žádosti o víza bylo napsáno, že její vyřízení může trvat až 3 dny, po chvíli bádání na internetu jsme však našli případy kdy to trvalo až několik týdnů. Jelikož varianta několika týdnů pro nás nepřipadala v úvahu, obrátili jsme se na Pavlínu Černou z australiaonline.cz která nám poradila jakými kroky bychom se mohli pokusit proces urychlit. Po vykonání těchto kroků partnerka víza dostala během pár hodin. Děkujeme tedy Pavlíně i celému týmu!

Pomoc pri vybavovani viz

Datum: Pondělí 17. 6. 2019
Jméno: Livia Simoncikova
Pocházím: Piestany
Nyní žiji: Sydney
Ahojte, prave som dostala email, ze som obdrzala Studentske viza. Za to vdacim Pavline Reznej a Australiaonline, ktori mi pomahali pri vybavovani a zodpovedali vsetky moje otazky a dotazy okamzite, niekedy mimo ich pracovneho casu co ma velmi prekvapilo. Velmi mily, ustretovy a rychly pristup, odporucam vsetkym. Livia

vyřízení víza

Datum: Pátek 24. 5. 2019
Jméno: Petr KINSKÝ
Pocházím: Kadaň
Nyní žiji: nežiji
Zařízení VÍZA - velice rychle , vše bez problémů , včetně nabídky dalších doplňkových služeb . VELICE , VELICE chválím , děkuji KINSKÝ Petr

Ďakujem!!!

Datum: Pátek 18. 1. 2019
Jméno: Simona Horváthová
Pocházím: Bratislava
Nyní žiji: Sydney
S touto agentúrou som nesmierne spokojná. V podstate za mňa urobili všetko, aby som sa dostala do Austrálie. Mala som problém s vízami a agentúra robila všetko pre to, aby daný problém vyriešila a nakoniec aj vyriešila a víza mi boli udelené. Nemôžem na ňu povedať jediné zlé slovo, proste top. Nesmierna vďaka patrí hlavne Pavlínke Režnej, ktorá mi odpovedala na všetky moje niekedy prihlúple otázky, vo všetkom mi poradila a pomohla, o všetkom ma informovala a bola dostupná vo dne v noci!!! Určite túto agentúru odporúčam každému, kto chce odísť do Austrálie! Ja som tu zatiaľ len tretí deň, ale som nesmierne spokojná už teraz. Ešte raz ďakujem Australiaonline!!!

Nezaujala tě Austrálie?