Pro většinu z nás fakt velký problém, pro Michala nová výzva!

Michal Šodek je mladý talentovaný cestovalel a filmař, kterému pracovní pobyt v Austrálii pořádně zkomplikoval COVID-19.

Jenže na Michala si jen tak něco nepřijde. Osobně se s ním znám od roku 2015, kdy jsem na něj dostal kontakt jako na začínajícího filmaře. Michal tehdy studoval Multimédia na VŠE a s námi jezdil na program Work and Travel USA, kde pracoval jako plavčík a později jako supervizor plavčíků. Společně jsme pak dali dohromady scénář pro aktuálně nejlepší video o českých a slovenských plavčících v USA. Stačí na Youtube zadat „plavčíkem v USA“.

Michal se po pobytu v USA přesunul na nějaký čas do Mexika a tam se dostal k filmové produkci. Byl neústupný, vytrvalý a drzý a vyplatilo se. Když jsme si jednou volali, tak mi sdělil, že jeho velkým snem je dostat se do Austrálie. No ten sen si samozřejmě jednoho dne splnil. O tom, jak jednoho dne našel práci snů a pak o ni zase přišel, nám Michal poví sám, ale nejprve se podívejte na pozvánku pro EXPO AUSTRALIA 2020, kterou nám připravil.

Michal bude hostem přímo z Austrálie, tak si nenechte ujít jeho vyprávění!

Registrace na Expo Australia 2020