Fotku studenta jak surfuje

Jen si to představ. Učíš se angličtinu v mezinárodním prostředí na těch nejkrásnějších místech, na druhém konci světa, v Austrálii. Po inspirativních a obohacujících lekcích se vydáváš na pláž, která se od tvého kampusu nachází asi 10 minut. Procházíš se podél pobřeží, kde se před tebou otevírá nádherný výhled na tyrkysové vlny oceánu. Cítíš hřejivý písek pod nohama a samozřejmě – vítr ve vlasech!

Zní to jako sen?

S radostí ti ho pomůžeme změnit v realitu. Naše partnerská škola International House v Austrálii teď nabízí studium angličtiny za super výhodných podmínek.

Pojďme si na to posvítit

Akce platí na dva kampusy v oblíbených australských lokalitách blízko pláže.

Bondi International House se nachází ve čtvrti Bondi Junction. Škola je obklopena obchody a od ikonické pláže Bondi Beach ji dělí pouhých 10 minut jízdy autobusem.

Bondi Beach

Byron Bay International House se nachází na severním pobřeží Nového Jižního Walesu a kampus leží přímo v srdci nádherného města Byron Bay a je vzdálen 10 minut chůze od místních světoznámých pláží.

Byron Bay pláž

  • Časová náročnost kurzu je 20 hodin/týdně
  • Zápisné máš zdarma
  • Školné za 220 AUD/týden
  • Akce platí při zápisu do konce dubna

Co zažít dvě léta za sebou?

Patříš mezi milovníky léta a jedno léto je ti málo? Co takhle zažít dvě hned za sebou? Až totiž odzvoní teplým slunečným dnům v Čechách, ty už můžeš být v letadle k protinožcům, kde léto teprve začíná.

Registruj se přes formulář níže, nebo rovnou napiš naší koordinátorce Romče na info@australiaonline.cz, která tě celým programem provede.