Naše studentské centrum se nachází v srdci Sydney v blízkosti přístavní čtvrti Darling Harbour a 5 minut pěší chůze od vlakové stanice Town Hall. Svými 180 m2 jej můžeme nazvat největším studentským centrem v Sydney. Samozřejmě, že nejde jen o velikost, naši konzultanti v Austrálii trvale žijí a dokáží vám pomoci v každé situaci. Poskytujeme silné zázemí, které má tradici již od roku 2000.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin.

Skvělé na našem centru je to, že zde potkáte studenty, kteří v Austrálii žijí mnoho let. Z některých studentů se po čase stávají rezidenti, kteří stejně jako my přijali Austrálii za svoji vlast. Noví studenti tedy nečerpají jen od nás, ale též ze zkušeností předchozích studentů a současných rezidentů. Proto se také nemusíte obávat odletět do Austrálie sami, u nás ve studentském centru si najdete přátele velmi snadno.

Poskytujeme kompletní servis nejen nově přijíždějícím studentům, ale také konzultace pro ty z vás, kteří přemýšlí o prodloužení svého pobytu v Austrálii a potřebují zvolit vhodný navazující kurz a hlavně zajistit další víza.

V rámci našeho studentského centra poskytujeme servis migračních poradců, jsme nejen studentská agentura, ale poskytujeme též profesionální migrační poradenství. Ačkoliv je tato služba běžně zpoplatněna, našim studentům ji poskytujeme zdarma.

Služby poskytují

 • 3 kvalifikovaní MIGRAČNÍ AGENTI, kteří mluví česky, slovensky a polsky
 • 2 SPECIALISTÉ NA VZDĚLÁVÁNÍ a design vhodného kurzu
 • STUDENTSKÝ KOORDINÁTOR, který pomůže s HLEDÁNÍM PRÁCE, řeší např. agendu týkající se zdravotního pojištění i vaše každodenní problémy
 • CESTOVNÍ KONZULTANT v cestovní kanceláři AustraliaOnline TRAVEL, který má vždy aktuální nabídky na výlety, letenky, ubytování i půjčení automobilů

Centrum AustraliaOnline v Sydney není jen obyčejnou studentskou agenturou. Proto, abychom poskytli našim klientům nejlepší servis, rozdělili jsme naše služby do 3 samostatných sekcí, které se vzájemně prolínají:

 • Studentské centrum – zajišťující komplexní servis pro naše stávající i nově přijíždějící studenty
 • Migračního poradenství – česky a slovensky hovořící migrační poradci poskytují služby spojené s vízem a emigrací.
 • Cestovní kancelář – zajistí výhodné cestovní služby po Austrálii a blízkém okolí

Seznam služeb

Servis který zajišťujeme, je komplexní. Každý z našich pracovníků se zabývá konkrétní oblastí. V našem centru se můžete se spolehnout na následující služby:

 • ZAJIŠTĚNÍ PRÁCE Hodně naší energie věnujeme vyhledávání vhodných pracovních příležitostí pro naše studenty. Díky naší dlouholeté spolupráci s některými zaměstnavateli, zkušenosti našich konzultantů a ochotě bývalých studentů přenechat své pracovní pozice, nebude nalezení práce žádný problém. Zabezpečíme pro vás daňové číslo TFN (Tax file number), případně i australské podnikatelské číslo ABN (Australian business number).
 • SESTAVENÍ VHODNÉHO ŽIVOTOPISU Pomůžeme vám sestavit stručný, ale výstižný ŽIVOTOPIS na míru, přesně tak, jak je v Austrálii potřeba. Kvalitní CV je základem úspěchu pro získání dobré práce.
 • UBYTOVÁNÍ Pomůžeme vám se zajištěním/vyhledáním dlouhodobějšího ubytování. Díky našim kontaktům nebude problém najít vhodné ubytování dle vašich představ. Nevyznáte se v podmínkách smlouvy nebo vám něco není jasné? Nevadí. Rádi vám s tím pomůžeme.
 • VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI Máte-li s námi zajištěné ubytování, je možné zabezpečit službu vyzvednutí na letišti. K vybraným hostelům a apartmánům AustraliaOnline je tato služba ZDARMA.
 • POPŘÍLETOVÁ ORIENTACE Po příletu na vás čeká intenzivní a kompletní orientace, tedy schůzka, kde se dozvíte ty nejdůležitější informace, bez kterých se neobejdete. Orientace vede majitel agentury –Michal Šesták, který žije v Austrálii od roku 1993. Budou vám představeni všichni zástupci našeho teamu, abyste věděli na koho se obracet. Účast na samotné orientaci vám ušetří mnoho starostí, poradíme co udělat na začátku, jakých chyb se vyvarovat a prostě vás zasvětíme do tajů života zde „DOWN UNDER“.
 • ZAJIŠTĚNÍ CERTIFIKÁTŮ Zprostředkujeme vám certifikáty potřebné při práci, jako je RSA, RCG nebo například White/Blue Card. Přehled australských certifikátů.
 • ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ Po příletu vám sdělíme, jakým způsobem si aktivujete vaše zdravotní pojištění. Jak funguje zdravotní systém v Austrálii a jakým způsobem funguje návštěva lékaře a vrácení uhrazeného poplatku za vyšetření. Pokud vám stávající krytí nestačí, zajistíme pro vás navýšení pojištění na tzv. Extra cover.
 • PRODLOUŽENÍ VÍZA Mnoho z těch, kteří do Austrálie odcestují, si svůj pobyt dále prodlužují. Naše kancelář se zajistí vše co se prodloužení týká, od výběru vhodného kurzu až po prodloužení studentského nebo turistického víza. Při prodlužování víz využíváme naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti a pokud se na nás obrátíte s dostatečným předstihem, prodloužení víza nebude problém.
 • DAŇOVÉ PORADENSTVÍ Poradíme vám, jak funguje podnikání v Austrálii, pomůžeme s vracením vašich odvedených daní i odvedeného důchodového pojištění (Superannuation).

Po příletu do Austrálie

Po vašem příletu vám pomůžeme zařídit nejdůležitější věci, abyste se co nejdříve zapojili do pracovního procesu a našli vhodné ubytování.

 • zkontrolujeme společné váš VÍZOVÝ DOKUMENT
 • seznámíme vás s PODMÍNKAMI studentských víz a vašich povinností, které z víza vyplývají
 • vysvětlíme vám, jak aktivovat vaše ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ, řekneme vám, co toto pojištění zahrnuje nebo jak fungují lékaři v Austrálii
 • poradíme vám jak založit BANKOVNÍ ÚČET, co k tomu budete potřebovat a jakou banku zvolit
 • doporučíme vám, kde a jakou SIM KARTU zakoupit
 • řekneme vám, na co si dávat pozor při hledání práce, co je od vás očekáváno během pracovního pohovoru tzv. „INTERVIEW“, jak se na to připravit a čemu se vyvarovat
 • poradíme vám, jak ŽÁDAT O PRÁCI a vy si pak můžete vybrat z naší databáze volných pracovních míst
 • vysvětlíme jak je to v Austrálii s ŘIDIČSKÝM PRŮKAZEM, jak jej prodloužit nebo jak rozšířit vaše řidičské oprávnění

  a mnoho dalšího …

Vybavení studentského centra, které je vám k dispozici

Naše sydneyské centrum je všem našim studentům plně k dispozici. Můžete využít stolních PC nebo bezdrátového vysokorychlostního WIFI připojení pro své přenosné laptopy. Dále můžete využívat tiskárny do formátu A3 nebo využít naše mobilního telefonu pro obvolávání potenciálních zaměstnavatelů. Naše kancelář slouží též jako vaše první adresa pro příjem pošty. Všechny tyto služby jsou pro naše studenty ZDARMA.

K dispozici je:

 • 8 počítačů
 • velkokapacitní tiskárnu do formátu A3
 • kopírka do formátu A3
 • scanner
 • sdílený disk pro ukládání souborů
 • neomezené volání
 • bezdrátové WIFI připojení
 • příjem poštovních zásilek

Služby migrační agentury

V naší kanceláři působí registrovaní migrační poradci, kteří poskytují profesionální poradenství v oblasti vyřízení trvalých pobytů a speciálních kategorií víz. Tyto služby využívají zejména zájemci, kteří uvažují o tom, že v Austrálii zůstanou na trvalo nebo na dlouhodobá víza (např. Absolventská víza – s 485, rodinná víza, ). Služby migrační agentury jsou zpoplatněny. Naše ceny jsou však přizpůsobeny možnostem našich klientů a s porovnáním s jinými migračními poradci jsou výrazně levnější.

Vzhledem k tomu, že práce našeho studentského centra je hrazena od australských škol, můžeme si dovolit poskytnout servis našich migračních poradců studentům zcela ZDARMA. Pokud si přes nás prodloužíte školu, získáte poradenství migračního poradce, které by bylo jinak zpoplatněno. Vyhnete se tak zřizování tzv. „Immiaccountu“ u migračního úřadu, protože komunikace s úředníkem probíhá výhradně naším prostřednictvím. Podobný způsob zastupování je k dispozici výhradně migračním poradcům, nikoli běžným studentským agenturám.

Naše migrační sekce se též zaměřuje na poradenství v oblasti tzv. Skill víz. Zajistíme vám registraci v tzv. SkillSelect databázi. Tato oblast se týká osob, které chtějí získat trvalý pobyt na základě jejich schopností. S tím též souvisí vyřízení ohodnocení profesí uchazečů u konkrétních profesních organizací.

Služby cestovní kanceláře AustraliaOnline TRAVEL

Aby byly naše služby opravdu komplexní, provozujeme v rámci našeho sydneyského centra vlastní cestovní kancelář s česky a slovensky hovořícími cestovními specialisty, kteří mají více jak10-leté zkušenosti v australském prostředí cestovního ruchu. Naši studenti tak mohou naplánovat cestování po Austrálii a blízkém okolí. S cestováním po Austrálii máme bohaté zkušenosti. Zajistíme vám všechny výlety, přelety mezi jednotlivými destinacemi nebo rezervujeme ubytování, vše podle vaší představy a vašich finančních možností.

Co je u nás nového?

AustraliaOnline slaví 30 let a lyžovačka v Austrálii

AustraliaOnline slaví 30 let! Už víc než čtvrt století agentura plní sny o životě v Austrálii. Za celou dobu využilo… Více

Lucka o Austrálii: Neúspěch je pouze příležitost začít znovu

Nebudu první ani poslední, pro koho byla Austrálie snem … Ten sen byl pochovat si koalu, což jinde, než v… Více

Tomáš o Austrálii: Papoušci na dosah ruky

Po 29 letech života v ČR jsem se rozhodl pro celkem radikální životní změnu. Není to nic menšího, než zkusit… Více

Go-Global 2023 | Veletrh studia a práce v zahraničí

Studium a práce v zahraničí je nezapomenutelná životní zkušenost. Přijď se o tom přesvědčit a načerpej inspiraci na našem nevšedním… Více

Kontakty

Domluv si konzultaci

Romana Procházková

+420 733 123 999 info@australiaonline.cz

Australiaonline v Praze lze kontaktovat i přes:Více kontaktů

Adresa:

Opletalova 23, 4. patro,
110 00 Praha 1

Otevírací doba:

Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

Volejte: + 420 733 123 999


+420 211 221 501 info@australiaonline.cz

Australiaonline v Brně lze kontaktovat i přes:Více kontaktů

Adresa:

Rašínova 103/2
602 00 Brno

Otevírací doba:

Aktuálně probíhají schůzky POUZE ONLINE

Volejte: + 420 211 221 501

Kamil Glinský

+421 918 570 900 kamil@australiaonline.sk

Australiaonline v Bratislavě lze kontaktovat i přes:

Australiaonline Bratislava
Více kontaktů

Adresa:

Gunduličova 4
811 05 Bratislava

Adresa:

Suite 301, Level 3, 39 Liverpool St. Sydney
NSW, 2000, Austrálie

Otevírací doba:

PONDĚLÍ09.00 až 17.00
ÚTERÝ09.00 až 17.00
STŘEDA09.00 až 17.00
ČTVRTEK09.00 až 17.00
PÁTEK09.00 až 17.00

Nezaujala tě Austrálie?