Vážení zájemci o studijně pracovní pobyty v zahraničí.

 

S nadšením vám oznamujeme, že v nejbližších dnech dochází ke sloučení AustraliaOnline s agenturami Czech-us a Injoy, které jsou lídry na českém a slovenském trhu ve zprostředkování studijních a pracovních programů v zahraničí. Nyní vám společně přinášíme možnost vycestovat do celého světa!

Co máme společné?

Stejné poslání, hodnoty a filozofie – práce je naším posláním a spokojený klient, který se k nám vrací a doporučuje nás je pro nás každodenní motivací. Víme co nabízíme – všichni pracovníci mají osobní zkušenosti s danou krajinou. Věříme, že právě to hlavní důvod, proč nám můžete důvěřovat. 

Doplňujeme se. AustraliaOnline byla pouze chybějícím „puzzle“ dílkem produktech našich nových partnerů a nyní vám můžeme poskytnout komplexní možností vycestování do zahraničí za studiem i prací. Je nemožné, abyste z našich kanceláří odcházeli bez toho, aniž byste vybrali to pravé pro vás!

 

CO SE NEMĚNÍ?

NÁZEV – budeme fungovat pod nezměněným názvem AustraliaOnline

TÝM – pokračujeme ve stejném složení, jak v Čechách, tak na Slovensku i v Austrálii

FILOZOFIE – nadále budeme poskytovat prvotřídní servis a pomáhat plnit vaše sny (samozřejmě pokud je vaším snem zkusit život v zahraničí :))

PŘÍSTUP – otevřenost, individuální přístup a maximální úsilí často mimo obvyklou pracovní dobu je jen zlomek toho, co vám můžeme slíbit. Svoje jméno si budujeme na trhu po více než 20 let a spokojenost klienta je pro nás na 1. místě.

 

CO VÁM TENTO KROK PŘINESE?

VÍCE MOŽNOSTÍ – Injoy a Czech-us jsou agentury s dlouhou tradicí, které se orientují na destinace mimo Austrálii – jako například USA, Kanada nebo evropské země jako je Velká Británie, Dánsko, Holandsko.

NOVÉ PROSTORY –  od 1. 7. 2019  nás najdete na nových adresách, kde budeme pilně pracovat s dalšími členy našeho nového týmu. V případě, že se zajímáte i o jiné destinace než je Austrálie, můžete se rovnou pobavit o dalších možnostech právě s našimi kolegy.

 

PRAHA

Czech-us, v.o.s.

Pasáž Světozor

Vodičkova 791/41

112 09 Praha 1

 

BRNO

Czech-us, v.o.s.

Rašínova 103/2

602 00 Brno

BRATISLAVA

Injoy agency, s. r. o.
Cintorínska 9
811 08 Bratislava

 

Těšíme se na vás!