Kancelář AustraliaOnline je svou lokalitou velice blízko většiny škol, abychom operativně mohli v případě potřeby zasáhnout. Všichni „naši“ studenti z Čech a Slovenska zde najdou plnou podporu při řešení jakýchkoliv problémů.

Služby nabízené ZDARMA našim studentům jsou např. 4 počítače s „LCD screen“ zapojené na internet pomocí ADSL, dále zde máme plně vybavený multimediální počítač s vypalovacím zařízením a DVD zvlášť, ideální na kopírování CD, tento PC má také čtečku na 6 různých digitálních „memory stick“ a opět je možné přímo z nich vypalovat a není nutné s sebou nosit např. digitalni foťák. Scaner je samozřejmostí a dále si naši studenti mohou založit svou složku na centrálním serveru, kam si mohou ukládat svá data. Dále je zde zdarma k dispozici vysokokapacitní laserová tiskárna a kopírka s velkorysým limitem kopií na studenta. Naši studenti také mohou využívat telefon a fax, zdarma pro místní hovory. Kromě výše zmíněných, nabízíme i spoustu dalších služeb našim klientům a stále vyjednáváme různé možné výhody pro všechny členy AOL.

Tou nejdůležitější službou, kterou studenti v hojné míře využívají, jsou naše profesionální konzultace o dalším studiu v Austrálii. AOL má podepsané zastoupení s přibližně 100 školami po celé Austrálii a to i včetně mnoha vysokých škol (universities) jako např. UTS, Sydney University, ACU a další. V rámci našeho servisu je samozřejmě zahrnuto i prodloužení studentského víza.
3 z 5 zaměstnanců AOL jsou držitelé migration licence, což je opravňuje nejenom provádět poradenství a konzultace o všech druzích viz, ale hlavně v případě problemů zastupování klientů na imigračním úřadě.

Studenti, kteří nejsou AOL members se jimi mohou stát velmi jednoduše a ještě získat všechny výše zmíněné výhody. Studujete-li již v Austrálii, stačí jen navšťívit nás, pokud vám končí vízum a využít našich služeb pro další studijní pobyt v Austrálii. Jste-li ještě v Čechách či na Slovensku, použijte AustraliaOnline jako zprostředkovatele Vaší cesty do Austrálie.

AOL je dceřinná společnost firmy SIS Consulting Pty Ltd, která se zaměřuje na profesionální imigrační poradenství, jako například trvalé pobyty nebo business visa. Mnoho našich stávajících klientů se může kvalifikovat na získání trvalého pobytu v Austrálii a i mnoho z nich tento servis SIS využívá. Stačí opet si domluvit schůzku na telefonu 9212 0683, nebo nám poslat email na michal@immigrationonline.com.au a my Vám rádi řekneme, jaké máte šance a co je nutné splnit na Vámi požadované vízum.